HSP

automatizace internet vývoj

POZOR! Nové přírůstky v sekci HSP MISMO platforma - výhodné vývojové desky s GSM.

Aktuality e-shop - výběr

24.2.2017 - Spousta novinek ve všech sekcích. Zároveň probíhá snižování cen u některých produktů z důvodu optimalizace skladových zásob - výprodej!

 

10.2.2015 - Výrazně jsme zlevnili některé položky - jedná se zejména o WiFi moduly a Arduino desky. Máme spoustu novinek (nejen) pro IoT (internet věcí), během krátké doby je zde předvedeme!

 

13.8.2014 - Doplněny specifické varianty Arduino desek - DevDuino V1.3 a DevDuino V2.0. Vyznačují se kompaktností, integrovaným socketem nRF24L01 pro bezdrátovou komunikaci a možností bateriového napájení (osazeny přímo držákem baterií).

 

9.8.2014 - Máme spoustu novinek, namátkou např. RBoard Mini, což je kompletní Arduino včetně socketu pro bezdrátovou komunikaci nRF24L01 a relé. Jeho větší "kolega" RBoard má navíc XBee socket, 4x relé a socket pro mini SD kartu. Ideální prvky např. pro domácí automatizaci! Jako bránu do internetu použijte iBoard a nemusíte vůbec řešit návrh HW!

 

28.5.2014 - Od 2.6.2014 nás najdete na nové adrese: K. Čapka 348, Veltrusy. Ostatní kontakty platí dále, osobní schůzku si, prosím, domluvte.

 

5.5.2014 - Máte-li (nebo chcete-li) Raspberry Pi, neměli byste minout naše rozšiřující desky: univerzální vývojová deska s pájecím polem a svorkovnicemi a BerryClip - jednoduché rozšíření pro demonstraci základních funkcí I/O (LED, tlačítko, buzzer), včetně hotových příkladů pro okamžité spuštění!

16.4.2014 - přidali jsme Arduino MEGA 2560 i protipól Arduino Pro Micro. Také máme zajímavý LCD touch screen shield pro Arduino - odzkoušeli jsme pro UNO s knihovnou, kterou Vám nabízíme ke stažení!

28.3.2014 - připravili jsme pro Vás zajímavý experiment! Můžete si objednat sadu komponent pro určitou modelovou aplikaci Arduino a naprogramovaný Arduino board Vám zašleme ZDARMA naprogramovaný s demo SW! Můžete si vyzkoušet funkci a podle toho si případně vyvíjet svoji aplikaci (např. si můžete objednat ještě "čisté" Arduino, které si budete programovat sami a vzorovou aplikaci mít na srovnání...) Jsme zvědavi i na Vaši zpětnou vazbu, tak nám napište a můžete vyhrát :-)

Aby se Vám ještě lépe nakupovalo, připravili jsme pro Vás až do konce dubna 2014 mimořádnou slevu na celý sortiment e-shopu: Nakoupíte-li za nejméně 1000,-, obdržíte slevu ve výši 5%, při nákupu nad 2000,- získáte slevu až 10% z našich již tak výhodných cen!!!

V objednávce zadejte kód slevového kupónu 140405 (pro slevu 5%), respektive 140410 (pro slevu 10%).

 

20.3.2014 - jednoduché, ale účinné! Patice pro bezdrátové moduly NRF24L01 překoná i poslední překážky pro implementaci! Vyřešíte prototypování (problém s DPS) i napojení na 5V CPU systém (Arduino) - obsahuje LDO.

 

18.3.2014 byly přidány zajímavé DC měniče pro náhradu vstupních napájecích obvodů pro Vaši aplikaci, GPS modul, modul gyro a akcelerometru, velmi zajímavá výkonná modifikace Arduina na platformě STM32 (Maple Mini) a další... Podívejte se!

 

29.1.2014 jsme doplnili nabídku o desítky dalších položek ve všech kategoriích, doplnili jsme dokumentaci ke stávajícím prvkům a přeuspořádali některé položky z důvodu větší přehlednosti. Určitě se podívejte!

 

Dorazily některé zajímavé konstrukční prvky 433MHz, kompatibilní především s nejrozšířenějším kódem PT2260/2262. Jedná se o bezdrátové vysílače / přijímače, moduly přijímače s relé, dálkový ovladač pro naučení originálního kódu ("klonování"), vysílač s čidlem otevření oken / dveří.

 

Neustále přibývá nových zajímavých konstrukčních prvků, většinu z nich máme vyzkoušené ve vlastních aplikacích, případně jsme schopni vytvořit mikroprocesorovou aplikaci přímo "na míru".

 

V našem e-shopu jsme do naší nabídky zařadili minipočítače Raspberry a Cubieboard, naleznete je v sekci Minipočítače.

 

V sekci Elektronické moduly naleznete zajímavosti s velmi příznivou cenou, jako je LED modul, DC-DC měnič, Arduino moduly pro zábavu i vývoj...

 

V sekci Vychytávky naleznete mimo jiné mobilní nabíječku Powerrock 2600mAh s velmi povedeným designem a certifikací Apple (vhodné nejen pro Apple výrobky, ale i jiné s mikroUSB konektorem).

Miniaturní WiFi moduly Vám umožní do Vaší aplikace jednoduše implementovat síťové rozhraní, a to za super cenu!